Промоция от КАТ: съберете 10 двадесетлевови банкноти и ще ви върнат книжката.
- Как мислиш, кои шофьори са най-учтиви?
- Полицаите. Често канят хората в колите си…
2013 година. Бензинът е 11 лева за литър. Съвещание в голяма фирма. Влиза запъхтян полицай:
- Кой е оставил така коня си на алеята. Каретата на "Бърза помощ" не може да мине!
Жена изтичва до полицая:
- Г-н полицай! - развълнувано го моли тя. - Гони ме някакъв мъж! Той сигурно е пиян или е луд!
Полицаят внимателно я оглежда и след това многозначително добавя:
- Или, може би...
Катаджия глобява нарушител:
- Десет лева глоба!
- Добре, старши, ама имаш ли 20 лева да развалиш?
- Какво да ти развалям, давай ги направо… Нали и без това пак ще минеш от тука довечера.
Полицай отива на сексолог.
- Докторе, когато нощем в леглото целувам жена си, на сутринта намирам странни синини по лицето й.
Докторът:
- Аха, а пробвали ли сте да си сваляте фуражката нощем?
Полицаят...
- Беше много лесно да хванем този престъпник - разказва полицай на журналисти. - Той е разбил касата, откраднал е парите, изпил е две бутилки уиски, изпушил е една цигара, но е оставил отпечатъци.
- В...
- Защо полицаят си държи ножа в хладилника?
- За да има хладно оръжие.
Из милиционерски доклад:
\"Заподозреният се качи в асансьора и изчезна в неизвестна посока\".
Защо са поставени легналите полицаи?
Поради 3 причини:
1.За да намалиш скоростта с която се движиш
2.За да покажат, че българската полиция спи
3.Да ти е кеф да минаваш отгоре им!
Две полицейски съпруги си говорят:
- Моят мъж е най-нетактичния, недосетлив и смотан човек на света!
- О-о, моят пък е пълна противоположност… онзи ден бяхме на едно погребение и когато засвири оркест...
Бойко Борисов пътува към поредното показно убийство и се опитва да разсъждава:
- Размирици имало...?! Нас ни карат да направим наредба против тероризма, а тя каква стана - направихме наръчник на терор...
Полицай спира пиян шофьор за превишена скорост.
- Дайте си документите да ви напиша акт. Как се казваш?
- Джоро!
- От къде си?
- От Джорулица.
- Взимай си документите и се разкарай, че тоя по надолу з...
Разтревожена жена влиза в полицията:
- Току-що в тролея ми откраднаха всичките пари.
- Как се случи?
- Не разбрах. До мене стоеше симпатичен мъж и помислих, че има добри намерения.
- Къде ви бяха пари...
Звъни телефонът в полицията.
- П-п-п-полицията ли е?
-Да.
- Т-т-тук има т-т-труп.
- Къде?
- На улица Г-г-г…
- Гогол?
- Н-не, Г-г-г…
- Гарибалди?
- Не, Г-г-г…
- Стегнете се и се обадете пак, може някой...