18 °C
Попитали радио Ереван: - Защо българите не могат да влязат в Европа? - Защото магистралата към Европа е цялата в дупки и никоя българска кола няма да издържи на натоварването...
Разбийте всички съставки в шейкър, поднесете в ниска чаша с лед, допълнете до горе със сода.
Източник: gotvach.bg