24 °C

Всички категории

  1. - Не те разбирам, скъпа, от какво си недоволна? Всяка сутрин ти нося кафе в леглото и...ти остава само да го смелиш...

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Влиза американец в английска кръчма и си поръчва Будвайзер.
    - Американец сте, нали? - предполага барманът.
    - Да, по какво познахте? По акцента или по това, че поръчах Будвайзер?
    Барманът отговаря:
    - П...

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Една вечер се прибирам с гаджето, качваме се автобуса - яка блъсканица. Стоим лице в лице, натиснати един в друг, нежно я погалвам по бедрото, а на лицето й никаква емоция. Почвам да се притеснявам, н...

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Един затворник в банята пита друг:
    - А бе пич, какво означават тези татуировки на лявата ръка "Б", на дясната "Т", а на гърдите "К"?
    - Еми с лявата ръка крадем за батко, с дясната - за татко, а каквот...

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. Мъж се приближава към трамвайна спирка и гледа свой приятел от казармата.
    - Ооооо, Пешо, к`во правиш бе, не съм те виждал сто години... Да не си се оженил?
    - Още не съм.
    - Е, к`во чакаш...
    - Ми... тра...

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Събрали се програмисти. Пият си бирата и часове наред говорят само за компютри. По едно време един възкликва:
    - Пичове, само за компютри и компютри...Не е ли по-добре за мацки малко да поговорим!
    - До...

    Оценка 3 от 2 гласа
  7. Най-популярния pin-код за достъп до парите:
    "Обичам те!"

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. - Дядо! Пролетта дойде!
    - Кво??
    - Пролетта дойде!
    - Кво??
    - Котките се ебат.
    - А-а, пролетта е дошла.

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. Две блондинки си говорят:
    - Напоследък усещам някаква тежест в стомаха, гади ми се постоянно.
    - Ходи ли на доктор?
    - Ходих, каза, че още 8 месеца ще се наложи да потърпя!

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Обява във вестника: "Търся умен, вниматален, отговорен, работещ, щедър, непиещ мъж. Поне веднъж просто да видя!"

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. - Подсъдими, разкажете как извършихте грабежа?
    - Ама какъв грабеж? Те сами поискаха.
    - Как така?
    - Ами идват при мен двама и казват: "Сваляй якето и часовника!" И ги свалих. На единия часовника, на др...

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. Отива един мъж при психолог и казва:
    - Всичко в живота ми е ок, но ми липсват силни усещания. Как да си кача адреналина? Опитах всичко - скокове с парашут, бънджи, подводно плуване и т.н. Искам нещо...

    Оценка 5 от 1 глас
  13. В работата един разказва, че е намерил портфейл с пари в автобуса.
    - И какво направи? Занесе го в полицията ли?
    - Не. Не исках да си помислят, че парадирам с честността си.

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. Американци, българи и руснаци се състезавали кой най-бързо ще обере банка. Първи влизат американците. След 1 час излизат. Банката била ограбена.
    Втори влизат руснаците. След половин час излизат и те...

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Много е трудно да стигнеш до работа в 8:30, когато тръгваш от вкъщи в 8:31.

    Оценка 0 от 0 гласа