28 °C

Всички категории

  1. Полицай, не ме разбирате май. Тези хора в багажника за мен бяха отдавна мъртвите.

    Оценка 5 от 1 глас
  2. Само българските атеисти пият за Рождество Христово и се чукат с яйца за Великден.

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. В стола на Физическия институт при БАН за обяд няма първо, второ и трето... Там им готвят твърдо, течно и газообразно.

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Има хора, които ни отвращават въпреки достойнствата си, и други, които ни харесват с недостатъците си.

    Франсоа дьо Ларошфуко

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. В пернишките дискотеки няма "такса вход". Има "такса изход"!

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. ...а сега кликаме с другия пръст!!! Три пъти!!! Започваме!! Още два пъти!!! Можете!!!
    (Аеробика. 2050 год)

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Бизнесмен към психиатъра:
    - Докторе, помните ли миналото лято, че ме посъветвахте, за да се отвлека от работата да се развличам с жени?
    - Да.
    - Хайде сега да ме посъветвате как да се отвлека от жените...

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Габровка разказва на приятелката си:
    - Десет години живях в Търново и не станах болярка. Като ходех да пазарувам, все търсех по-пълна бутилка с олио и компот от плодове без костилки…

    Оценка 0 от 1 глас
  9. Разговор между майки:
    - Моят син е много умен. На 11 месеца е, а вече се научи да ходи!
    - Оо, моят е по-умен. Той е на 11 години, а иска постоянно да го носим.

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. - Когато бях млада радиото свиреше много по-хубави мелодии...
    - Но, бабо, това е миксерът...

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Знаете ли, че Националния оркестър на Монако е по-голям, отколкото е армията им.

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. Имаше времена, когато нямаше мобилни телефони, но всеки знаеше къде са приятелите му!

    Оценка 3 от 1 глас
  13. Ако се вярва на прогнозите на синоптиците, утре е четвъртък.

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. В един ресторант влизат митничар, данъчен и пожарникар. Започва да поръчват от всичко по много и да се веселят.
    Когато се наканват да тръгват, идва сервитьорът и казва "Сметката е 350 лв." Пожарникаря...

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Няма съвършени хора, защото след като са ме направили, са счупили калъпа.

    Оценка 0 от 0 гласа