34 °C

Всички категории

  1. - Какво е било най-желаното късметче в новогодишната баница с късмети на Министерски съвет?
    - Още един мандат баница.

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. - Отивам на риба и цял ден - нищо. Таман си тръгвам и опа, нещо се закачи на въдицата. Дърпам и изваждам някаква жаба.
    "Пусни ме рибарю, аз съм златната жаба и ако го сториш ще ти изпълня едно желание...

    Оценка 5 от 1 глас
  3. Два слона летяли!Единият попитал другият:
    - Колко е часът?!
    А той извадил един термометър и му казал:
    - Днеска сме сряда!

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Андорските футболисти за първи път се класираха за финалите на Световното, но от работата е бил пуснат само вратаря.

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. Искате ли да имете малък семеен бизнес? Купете голям и платете всички данъци!

    Оценка 0 от 1 глас
  6. Животът е комедия от грешки, затова се научи да не се смееш.

    Оценка 5 от 1 глас
  7. Нали знаете онова по тоалетните:
    Обърни се наляво, на стената пишело "обърни се надясно", на дясната стена пишело "погледни надолу", а на пода дето пишело "какво се въртиш, няма ли да пикаеш"
    Ето няко...

    Оценка 5 от 3 гласа
  8. Атаманът към казаците:
    - Хайде, юнаци, по конете!
    - Пак по конете! Не може ли поне веднъж по жени?

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. - Госпожице, позволете да ви помогна!
    - Благодаря, но чантата не е тежка.
    - Аз не за чантата. Аз съм пластичен хирург.

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Нане на Вуте:
    - Мо’а да не мо’а, ма шъ лежим отгоре и да и тежим!

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Между приятелки:
    - Моят мъж има отвратителният навик да си ляга в 2 часа сутринта.
    - И кво прави дотогава?
    - Чака ме на прозореца да се върна.

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. Досега се считаше, че няма доказателства за явлението телекинеза(*), но вече има - в справка за разходите за командировки в чужбина и описано, че ББ е отишъл до Париж за 136,91лв , а до Брюксел за 68,...

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. В китайските училища първите три години изучават азбуката.

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. Не е важно да си готин, готино е да си важен!

    Оценка 4 от 1 глас
  15. Много малко неща могат да ме уплашат след случая, когато нашата костенурка се запречи под стола с колелца и тръгна с него през тъмния коридор...

    Оценка 0 от 0 гласа