- Какво е било най-желаното късметче в новогодишната баница с късмети на Министерски съвет?
- Още един мандат баница.
- Отивам на риба и цял ден - нищо. Таман си тръгвам и опа, нещо се закачи на въдицата. Дърпам и изваждам някаква жаба.
"Пусни ме рибарю, аз съм златната жаба и ако го сториш ще ти изпълня едно желание...
Два слона летяли!Единият попитал другият:
- Колко е часът?!
А той извадил един термометър и му казал:
- Днеска сме сряда!
Андорските футболисти за първи път се класираха за финалите на Световното, но от работата е бил пуснат само вратаря.
Искате ли да имете малък семеен бизнес? Купете голям и платете всички данъци!
Животът е комедия от грешки, затова се научи да не се смееш.
Нали знаете онова по тоалетните:
Обърни се наляво, на стената пишело "обърни се надясно", на дясната стена пишело "погледни надолу", а на пода дето пишело "какво се въртиш, няма ли да пикаеш"
Ето няко...
Атаманът към казаците:
- Хайде, юнаци, по конете!
- Пак по конете! Не може ли поне веднъж по жени?
- Госпожице, позволете да ви помогна!
- Благодаря, но чантата не е тежка.
- Аз не за чантата. Аз съм пластичен хирург.
Нане на Вуте:
- Мо’а да не мо’а, ма шъ лежим отгоре и да и тежим!
Между приятелки:
- Моят мъж има отвратителният навик да си ляга в 2 часа сутринта.
- И кво прави дотогава?
- Чака ме на прозореца да се върна.
Досега се считаше, че няма доказателства за явлението телекинеза(*), но вече има - в справка за разходите за командировки в чужбина и описано, че ББ е отишъл до Париж за 136,91лв , а до Брюксел за 68,...
В китайските училища първите три години изучават азбуката.
Не е важно да си готин, готино е да си важен!
Много малко неща могат да ме уплашат след случая, когато нашата костенурка се запречи под стола с колелца и тръгна с него през тъмния коридор...