Когато дават новините по канал едно, Гьобелс се обръща в гроба си от завист.
- Айше, ща ми извъртиш ли един кавал?
- У бре, ни ща, гнус ма! Ама, ако си го намажеш с мед, мож и да ти духна!
- Ха, той ако е с мед, аз сам ще си го направя, ма!
В автобуса се качва мъж. След малко започва да се натиска в близкостоящото момиче. То се възмущава:
- Какво правите?! Как не ви е срам!!
- Какво, още ли не е почнала блъсканицата в автобуса?!
"Обява: Погребална агенция търси клиенти."
Семейна идилия: мъжът чете вестник, жената бродира нещо, в краката й спи кучето свито на кравай, а в камината гори огън и разпръсква приятна топлина из цялата стая.
По едно време жената се обажда:
- С...
В магазин за портмонета влиза дама и гледа две еднакви портмонета, обаче едното струва $5 а другото $25. Клиентката зачудено попитала продавачката:
- Извинете, но тези портмонета не са ли еднакви, защ...
Не умееш да рисуваш - стани фотограф, не умееш да свириш на музикални инструменти - стани диджей, не умееш да пееш - стани рапър, не умееш да пишеш - стани блогър, нищо не умееш - стани политик.
- С какво си приличат България и Израел тези дни?
- И двете държави имат проблем с Газа!!!
Шеф към новата секретарка-блондинка:
- Изпратихте ли факса до "Фирма-ООД"?
- Да.
- Сега, моля, изпратете и на ЕТ "Иванов".
- Нямаме повече факсове...
Любовна двойка в леглото.
-Може ли да те наричам Ева?
-Защо?
-Защото си ми първата.
-Е,щом съм ти първата може,а аз ще те наричам "Боинг".
-Защо Боинг?
-Защото си ми 747-мия.
Той имаше добър вкус...и затова изядоха точно него.
Кола с двама души ,единият спи, дргия кара.Спира ги полицай: -Вие пил ли сте?
-Само едно малко.
В същия момент заспалият се събужда и отговаря:
-А за мен едно голямо.
Двойка влюбени си говорят:
- Скъпи, защо ме обичаш?
- Заради твойта красота, ум, стил, чувство за хумор. А ти мен защо обичаш?
- Имаш безупречен вкус.
- Докторe, когaто искам да правя секс с жена си, членът ми винаги гледа към обувките.
- Вдигнете обувките на шкафа. Следващия.
Mъж се прибира в къщи и казва на жена си:
- От утре като правим секс ще ми плащаш.Ако го правим на земята 10 долара, ако е на леглото 50 долара, ако е на вън на природа заедно със шишчета 100долара.
Ж...