24 °C

Всички категории

  1. Когато дават новините по канал едно, Гьобелс се обръща в гроба си от завист.

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. - Айше, ща ми извъртиш ли един кавал?
    - У бре, ни ща, гнус ма! Ама, ако си го намажеш с мед, мож и да ти духна!
    - Ха, той ако е с мед, аз сам ще си го направя, ма!

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. В автобуса се качва мъж. След малко започва да се натиска в близкостоящото момиче. То се възмущава:
    - Какво правите?! Как не ви е срам!!
    - Какво, още ли не е почнала блъсканицата в автобуса?!

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. "Обява: Погребална агенция търси клиенти."

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. Семейна идилия: мъжът чете вестник, жената бродира нещо, в краката й спи кучето свито на кравай, а в камината гори огън и разпръсква приятна топлина из цялата стая.
    По едно време жената се обажда:
    - С...

    Оценка 5 от 1 глас
  6. В магазин за портмонета влиза дама и гледа две еднакви портмонета, обаче едното струва $5 а другото $25. Клиентката зачудено попитала продавачката:
    - Извинете, но тези портмонета не са ли еднакви, защ...

    Оценка 5 от 1 глас
  7. Не умееш да рисуваш - стани фотограф, не умееш да свириш на музикални инструменти - стани диджей, не умееш да пееш - стани рапър, не умееш да пишеш - стани блогър, нищо не умееш - стани политик.

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. - С какво си приличат България и Израел тези дни?
    - И двете държави имат проблем с Газа!!!

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. Шеф към новата секретарка-блондинка:
    - Изпратихте ли факса до "Фирма-ООД"?
    - Да.
    - Сега, моля, изпратете и на ЕТ "Иванов".
    - Нямаме повече факсове...

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Любовна двойка в леглото.
    -Може ли да те наричам Ева?
    -Защо?
    -Защото си ми първата.
    -Е,щом съм ти първата може,а аз ще те наричам "Боинг".
    -Защо Боинг?
    -Защото си ми 747-мия.

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Той имаше добър вкус...и затова изядоха точно него.

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. Кола с двама души ,единият спи, дргия кара.Спира ги полицай: -Вие пил ли сте?
    -Само едно малко.
    В същия момент заспалият се събужда и отговаря:
    -А за мен едно голямо.

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Двойка влюбени си говорят:
    - Скъпи, защо ме обичаш?
    - Заради твойта красота, ум, стил, чувство за хумор. А ти мен защо обичаш?
    - Имаш безупречен вкус.

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. - Докторe, когaто искам да правя секс с жена си, членът ми винаги гледа към обувките.
    - Вдигнете обувките на шкафа. Следващия.

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Mъж се прибира в къщи и казва на жена си:
    - От утре като правим секс ще ми плащаш.Ако го правим на земята 10 долара, ако е на леглото 50 долара, ако е на вън на природа заедно със шишчета 100долара.
    Ж...

    Оценка 5 от 1 глас