"Родопа" отвя "Верея Стара Загора" с шест на един

Футболистите на "Родопа-Смолян" спечелиха домакинския си мач срещу "Верея Стара Загора" с 6:1. Срещата от десетия кръг на първенството на Трета лига Югоизточна група се игра от 16 часа на Стадион "Септември" в смолянския квартал "Райково".

Първият гол беше дело на Стефан Чилингиров още в първата минута на мача. В седмата минута Даниел Кутев, чрез дузпа удвои резултата в полза на домакините, а Христо Ковачев в 32-та минута добави третия гол за "Родопа". Така първото полувреме завърши при класическото
три на нула в полза на домакините. През второто полувреме отново Стефан Чилингиров угорчи гостите с гол в 66-тата минута, а в 71-вата минута Иван Иванов от Верея си вкара автогол. В 88-та минута Чилингиров направи хеттрик за шест на нула. Почетното попадение за гостите дойде в 90-тата минута, негов автор е Живо Монев.