Жената:
- Подавам молба за развод!
Мъжа:
- И с двете рога съм - за!
Бай Славчо отива на първата си среща с девойка от нет-а и я посреща с думите:
- Здрасти, к`во шъ кажеш да се изчукаме, а?
Следва звучен шамар.
- Е, хубаво де, дай да се изчукаме, к`во толкова?
Следва...
90 процента от мъжете не помнят лицето на Галена.
- Иване, какво влизаш като британски шпионин в австрийска детска градина?
Хванал пъдаринът един циганин, че краде от лозето:
- Ха сега ела с мен при кмета! - рекъл той.
Отиват и кмета казва:
- 1000 лева глоба.
- Ама недей така бе брадчед, аз за булката няколко чепки откъсна...
Червената шапчица, Луис Каръл
Червиса изобщо не се почуди (а стори й се, че би трябвало да се зачуди), когато този бял вълк важно извади часовник от джоба на жилетката си и, мърморейки "О, божичко, ще...
Поради финансовата криза, с цел икономии на средства, изпълнявам само две желания. При това само с предплата.
Златната рибка
В час по математика:
- Иванчо, кажи ми поне една формула, за да ти пиша три!
- Формула едно
- Докторе, напоследък съм станал много раздразнителен, особено ме дразнят глупави въпроси.
- А опитахте ли бавно да броите до десет?
- Едно, две, три...Що не ходиш да се скриеш някъде?
- Синът ми е истински шедьовър!
- Толкова красив?
- Не, творба на неизвестен майстор!
Няма грешни хора!
Никой не прави грешки!
Всяка грешка е малко опит.Извод: Хората са опитни, за което не трябва да съжаляват.
Една жена карала корса по магистралата, когато колата се повредила. Малко по-късно спряло едно порше и шофьорът предложил да го изтегли.
- Ако карам прекалено бързо, свирни с клаксона - казал собстве...
Иванчо се прибира от училище. Баба му любопитства:
- Иванчо, как мина днеска, добре ли?
- Бомба.
- Браво, по какво?
- По училището.
Приятелка пита блондинка:
-Защо си толкова тъжна?
-Б посолстеото не ми взеха документите за ВИЗА.
-Защо?
-На самия край на анкетата в графа "Не попълвайте"написах"добре".
Лежи в киното един човек на три стола и диша тежко.
Приближава се разпоредителката и го подхваща:
- От къде идвате бе, господине? Как не ви е срам да заемате три места?
- От балкона...