28 °C

Всички категории

  1. Жената:
    - Подавам молба за развод!
    Мъжа:
    - И с двете рога съм - за!

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Бай Славчо отива на първата си среща с девойка от нет-а и я посреща с думите:
    - Здрасти, к`во шъ кажеш да се изчукаме, а?
    Следва звучен шамар.
    - Е, хубаво де, дай да се изчукаме, к`во толкова?
    Следва...

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. 90 процента от мъжете не помнят лицето на Галена.

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. - Иване, какво влизаш като британски шпионин в австрийска детска градина?

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. Хванал пъдаринът един циганин, че краде от лозето:
    - Ха сега ела с мен при кмета! - рекъл той.
    Отиват и кмета казва:
    - 1000 лева глоба.
    - Ама недей така бе брадчед, аз за булката няколко чепки откъсна...

    Оценка 3 от 1 глас
  6. Червената шапчица, Луис Каръл
    Червиса изобщо не се почуди (а стори й се, че би трябвало да се зачуди), когато този бял вълк важно извади часовник от джоба на жилетката си и, мърморейки "О, божичко, ще...

    Оценка 0 от 1 глас
  7. Поради финансовата криза, с цел икономии на средства, изпълнявам само две желания. При това само с предплата.
    Златната рибка

    Оценка 5 от 1 глас
  8. В час по математика:
    - Иванчо, кажи ми поне една формула, за да ти пиша три!
    - Формула едно

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. - Докторе, напоследък съм станал много раздразнителен, особено ме дразнят глупави въпроси.
    - А опитахте ли бавно да броите до десет?
    - Едно, две, три...Що не ходиш да се скриеш някъде?

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. - Синът ми е истински шедьовър!
    - Толкова красив?
    - Не, творба на неизвестен майстор!

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Няма грешни хора!
    Никой не прави грешки!
    Всяка грешка е малко опит.Извод: Хората са опитни, за което не трябва да съжаляват.

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. Една жена карала корса по магистралата, когато колата се повредила. Малко по-късно спряло едно порше и шофьорът предложил да го изтегли.
    - Ако карам прекалено бързо, свирни с клаксона - казал собстве...

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Иванчо се прибира от училище. Баба му любопитства:
    - Иванчо, как мина днеска, добре ли?
    - Бомба.
    - Браво, по какво?
    - По училището.

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. Приятелка пита блондинка:
    -Защо си толкова тъжна?
    -Б посолстеото не ми взеха документите за ВИЗА.
    -Защо?
    -На самия край на анкетата в графа "Не попълвайте"написах"добре".

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Лежи в киното един човек на три стола и диша тежко.
    Приближава се разпоредителката и го подхваща:
    - От къде идвате бе, господине? Как не ви е срам да заемате три места?
    - От балкона...

    Оценка 0 от 0 гласа