Жена казва на мъжа си, че се е повредило кранчето в банята, а той троснато отвърнал:
- Аз да не съм водопроводчик!?!
След няколко дена тя отново се оплакала, но този път от повреда в елинсталацията.
-...
Внукът на 120-годишна баба не издържа и реши сам да си купи жилище.
- Здравейте, аз съм новата ви съседка!
- Отгоре или отдолу?
- Ама недейте толкова бързо де, изчакайте поне да се запознаем...
Футболистите на "Челси" от всички хумористични програми избират българското първенство по футбол.
Син към баща си:
- Тате, помогни ми да напиша съчинение за училището.
- Сине, намери нещо от Интернет.
- Ама тате, не мога да намеря нищо подходящо.
- Не може да бъде, аз в Интернет за себе си цяла ди...
Съдят грузинец, убил жена си два дни след сватбата.
- Защо я уби?
- Не беше девствена!
- А защо тогава не я уби още първата брачна нощ?
- Тогава беше.
Таралеж паднал в дупка. Мислил дълго и накрая си казал: Ако до 5 минути не излезна, си тръгвам.
Из ученическо съчинение:
"Домашната котка яде всичко, което яде човека - хляб, месо, мляко, мишки..."
- И не ми давай акъл, не си ми шеф!
- Аз съм твоя началник!
- Извинете, господин Иванов, бях задрямал. А гласа ви е точно, като на тъща ми.
Двама студенти си говорят:
- Как мислиш, математическият анализ наука ли е?
- Не е, ако беше наука щяха най-напред да го опитват върху животни.
Мъжът се връща отново пиян. Жената:
- Избирай - или мене или водката!
Мъжът я поглежда изпод вежди:
- А колко водка даваш?
Внучето обяснява на съседското дете:
- Като се напие дядо забравя кои ни управлява.
- А като изтрезнее, сеща ли се?
- Тогава пак започва да пие.
Бай Ганьо Българина, Турчина и Африканеца се возили в един самолет и играли на една игра.Всеки трябвало да изхвърли по нещо. Турчинът хвърлил една торба злато. Африканецът хвърлил една торба сребро. Б...
Говорят си две блондинки:
- Представи си, че те изпратят с машина на времето в първобитно-общинския строй. Там няма нито огън, нито коли, нито компютри. Ако можеш да вземеш само едно нещо - най-важнот...
Въпрос:
Мъничко черно рови в земята. Що ето?
Отговор:
Сапьор търси мина.
Въпрос:
Мъничко черно лети в небето. Що е то?
Отговор:
Сапьор намерил мина.
Извод:
Който търси намира!!!