Отива една мадама при лекаря:
- Докторе, нимфоманка съм! Помогни!
- Добре, обаче да знаеше че вземам по 200 долара на час!
- А за цяла нощ колко?
Завършва църковната служба, свещеникът обявява:
- Следващата неделя ще беседваме с вас по темата за лъжата. За да ви бъде по-лесно за разбиране, за какво иде реч, прочетете си вкъщи седемнадесета гла...
- Кое е най-гадно?!
- Да си в пустинята и да умираш от жажда, а да имаш вода в коляното!
Жена се обажда по телефона на съседа.
- Пешо, идвай, моя го няма!
- И моя го няма...
В дискотеката:
- Прощавайте,може ли да поканя съпругата ви на танц?
- Може, но тя едва ли ще успее да ви довлачи до дансинга,
в състоянието, в което ще се намирате само след секунда.
Simple Red пострадаха от българския пиратски пазар, на "Славейков" вече се продава DVD със запис на техния концерт, който ще бъде на първи септември в София.
По-добре шизофреник, отколкото съвсем самотен!
Прибира се мъж в 6 сутринта. Жена му отваря вратата и казва:
- Надявам се, че имаш добро оправдание за часа, в който се прибираш?
Мъжа отговаря:
- Закуска скъпа!
- Ще се видим ли утре?
- Да.
- Къде?
- Където кажеш.
- Кога?
- Все ми е едно.
- Добре, разбрахме се, само че не закъснявай!
- Чудя се, какво да взема със себе си на морето, че като отида на плажа и всички да ахнат?!
- Вземи ски.
Ако човек бъде ухапан от вампир, той става вампир. По тая логика, имам чувството, че адски много хора са били нагризани от овца...
Лъва може да е цар, но магарето е по-добър ебач!
Вървял си лъва из саваната - гордо, царствено, но се ядосвал че никой не го ебава за чеп за зеле. Срещнал заека:
- "Зайо, ела тук! Царят ти заповядва!...
В тъмна уличка една жена е спряна от крадец:
- Събличай се!
Жената си сваля палтото и горната дреха и ги дава.
- Събличай се чисто гола!
- Срамувам се!
- Няма от какво да се срамуваш! Бивш доктор съм!
Мъж отива на гости при сестра си. На вратата го посрещат племенниците му:
- Чичо, чичо, донесе ли ни бонбони?
- Знаете ли, дечица, шоколадови бонбони нямаше, а карамелени не исках да ви купувам.
Сл...
След спечелването на "Оскар" на филма "Артистът", много ми се иска скоро да го гледам и аз. Някой да е в час, кога ще го преведат :-)?