30 °C

Всички категории

  1. - Защо има закон, по който се обявяват кандидат-депутати-агенти на ДС, а не им се забранява да станат депутати?
    - Така се опознават всички агенти, после лесно се обединяват в парламента, а отделно ДС...

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. - Скъпа, само една целувка!
    - Но аз никога не съм се целувала с мъже.
    - И аз.

    Оценка 5 от 1 глас
  3. Професорка в медицинския институт на лекции:
    - При мъжете няма признаци за изгубване на девствеността, освен наглите им, доволни физиономии.

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Такава еманципация, че всеки може да стане жена.

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. Двойка влюбени си говорят:
    - Скъпи, защо ме обичаш?
    - Заради твойта красота, ум, стил, чувство за хумор. А ти мен защо обичаш?
    - Имаш безупречен вкус.

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Когато Терминатор срещнал Чък Норис му казал: I will not be back!

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. - Мамо, когато порастна голяма, и аз ли ще имам мъж?
    - Разбира се, ако си добро момиче.
    - А ако не съм добро момиче?
    - Тогава ще имаш много.

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Майка вика детето си да се прибира от улицата:
    - Иванееее! Хайде прибирай се вече!
    - Може ли още малко бе, мамо?
    - Добре, още по едно малко и се прибирай.

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. В един завод ще идва комисия от министерството. Началникът инструктира работниците:
    - За да не се получат недоразумения, каквото и да става, давайте си вид, че точно това е трябвало да се случи.
    Идва...

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Шеф към новата секретарка-блондинка:
    - Изпратихте ли факса до "Фирма-ООД"?
    - Да.
    - Сега, моля, изпратете и на ЕТ "Иванов".
    - Нямаме повече факсове...

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Любовна двойка в леглото.
    -Може ли да те наричам Ева?
    -Защо?
    -Защото си ми първата.
    -Е,щом съм ти първата може,а аз ще те наричам "Боинг".
    -Защо Боинг?
    -Защото си ми 747-мия.

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. Тя ходеше по козметичните салони с надеждата да си намали общия пробег.

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. По улицата върви засукано маце с палто от норки. Възмутен природозащитник я спира и й казва:
    - А знаете ли, г-жо, колко животни са убити, за да се направи Вашето палто?
    - Не знам, ама ти знаеш ли с ко...

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. Отива един на една опашка и пита:
    - Извинете, кой е последен?
    Хората се обърнали и му казали:
    - Ти!!

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. В килия в затвора влиза надзирателя и съобщава на 3-мата затворника,че ще имат нов съкилийник и трябва да почистят килията .Боса на килията казва:
    - На мен ще ми бъде любовница - Понеделник и Четвъртъ...

    Оценка 5 от 1 глас