- По какво си приличат жената и торнадото?
- И двете идват с духане и си тръгват с къщата ти!
- Каква е разликата между жена и влак?
- Когато видиш задника на влака, значи си го изпуснал. А когато видиш задника на жена, значи, ще я хванеш.
Двама борци си седят в един ресторант и на съседната маса няква много готина мадама, и те се чудят как да я заговорят. По едно време мадамата отишла до тоалетната и мутрата решил, че тогава е най-подх...
Човек спира пиян минувач на пътя и пита:
- Извинете, къде тук е улица "15-ти май"?
Пияният се замисля и отговаря:
- "15-ти май", "15-ти май", ама коя година?
Осемчасов работен сън.
Поръчах дипломна работа от един известен сайт. Отивам да показвам на ръководителя си, а той се залива от смях. Оказва се, че той изпълнявал поръчката.
Обичам животните, птичките и рибите...особено с биричка и гарнитура.
При вида на запотено стъкло във всеки човек се събужда велик художник.
- Защо сте толкова угрижен?
- Вие как щяхте да сте - имам пет дъщери и нито един зет!
- А вие на мое място, имам една дъщеря и вече пети зет!
В един университет обявяват, че гостуващ лектор ще изнесе лекция за любовта, с илюстрации. Започва лекцията, залата е пълна, лекторът е приготвил прожекционен апарат. Започва увода:
- И така, колеги,...
Говорят си двама боксьори, лека категория и тежка категория. Тежката категория:
- Прибирам се вкъщи, а там жена ми с любовник. Бам - един с левачката и го нокаутирах!
Леката категория:
- И аз се приби...
Щирлиц рови в секретния архив на Гестапо.
Изненадващо влиза Мюлер:
- Щирлиц, какво правите тук?
- Амии, чакам трамвая!
- Аха.
Мюлер си тръгва, но съмнения започват да го преследват.
Връща се в архива,...
Върви си Марийка в парка привечер.Изведнъж зад едно дърво изкача Иванчо:
-Не те ли е страх така да се разхождаш сам-самичка бе ,Марийке?
-Ами, че от какво да ме е страх-познавам парка, обичам секса.....
Между приятелки:
- Вярно ли, че е имаш два любовника??
- Не, само един, другия ми е годеник.
Веднъж един човек казал на Чък Норис, че ритник със завъртане не е най-добрия начин да се ритне някого. Това е записано като най-голямата грешка направена от човек в историята.