Богаташка посреща новата си готвачка и я пита:
- Защо напуснахте последното си работно място?
- А аз питам ли ви защо ви напусна последната ви готвачка?
Един Интернет маниак мери кръвното на друг:
- Колко е?
- 120/100 kbps.
Най-полезното нещо, което направих в работата напоследък - да смажа вратата, че да не се чува, как си тръгвам час по-рано.
Бюрокрация и корупция - това е държавен тероризъм срещу собствения народ.
На пазара за камили в Багдат. Един арабин иска да си купи камила, но имал само 100 динара, а гледа камилите охранени по 1000 2000 3000 динара нагоре. Обикаля и вижда една хубава охранена само за 50 ди...
След размяна на снимки.
- Направо си като едно сладурче! Идва ми да те изям, да знаеш.
И не само това ми идва, ма не ща да се разчувам из нета.
Обичам разнообразието в леглото - всяка нощ спя с различна пижама...
Един мъж не можел да има деца, а жена му много искала. Един ден извикал брат си, седнали на масата, изкарал една бутилка ракия, налял му и му казал:
- Искам да спиш с жена ми и да и направиш дете! Ти...
Егоист - това е човек, който никога няма да каже лоша дума за някого, понеже говори само за себе си.
Знаете ли защо певиците на Пайнер си правят големи бюстове?
За да си слагат там микрофона, който и без това не им трябва!
Продавам Библия с автограф!
Ад - това е място, където оптимиста и песимиста се чувстват еднакво.
Между писатели:
- Какво правиш напоследък?
- Опитвам да пиша стихове.
- И как е, получава ли се?
- Наполовина. С писането нямам проблем, обаче със стиховете...
В ресторанта:
- Какво ще ми препоръчате за ядене?
- За съжаление предлагаме само мусака.
- Но в менюто има пет страници ястия.
- Те са само за възбуждане на апетита.
В леглото..в навечерието на 8-ми март.
Тя:
- Скъпи, нещо не ми се спи...да се любим?
Той:
- Спи! Не е прието да се дават по-рано подаръците!