27 °C

Всички категории

  1. Богаташка посреща новата си готвачка и я пита:
    - Защо напуснахте последното си работно място?
    - А аз питам ли ви защо ви напусна последната ви готвачка?

    Оценка 5 от 1 глас
  2. Един Интернет маниак мери кръвното на друг:
    - Колко е?
    - 120/100 kbps.

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Най-полезното нещо, което направих в работата напоследък - да смажа вратата, че да не се чува, как си тръгвам час по-рано.

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Бюрокрация и корупция - това е държавен тероризъм срещу собствения народ.

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. На пазара за камили в Багдат. Един арабин иска да си купи камила, но имал само 100 динара, а гледа камилите охранени по 1000 2000 3000 динара нагоре. Обикаля и вижда една хубава охранена само за 50 ди...

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. След размяна на снимки.
    - Направо си като едно сладурче! Идва ми да те изям, да знаеш.
    И не само това ми идва, ма не ща да се разчувам из нета.

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Обичам разнообразието в леглото - всяка нощ спя с различна пижама...

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Един мъж не можел да има деца, а жена му много искала. Един ден извикал брат си, седнали на масата, изкарал една бутилка ракия, налял му и му казал:
    - Искам да спиш с жена ми и да и направиш дете! Ти...

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. Егоист - това е човек, който никога няма да каже лоша дума за някого, понеже говори само за себе си.

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Знаете ли защо певиците на Пайнер си правят големи бюстове?
    За да си слагат там микрофона, който и без това не им трябва!

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Продавам Библия с автограф!

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. Ад - това е място, където оптимиста и песимиста се чувстват еднакво.

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Между писатели:
    - Какво правиш напоследък?
    - Опитвам да пиша стихове.
    - И как е, получава ли се?
    - Наполовина. С писането нямам проблем, обаче със стиховете...

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. В ресторанта:
    - Какво ще ми препоръчате за ядене?
    - За съжаление предлагаме само мусака.
    - Но в менюто има пет страници ястия.
    - Те са само за възбуждане на апетита.

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. В леглото..в навечерието на 8-ми март.
    Тя:
    - Скъпи, нещо не ми се спи...да се любим?
    Той:
    - Спи! Не е прието да се дават по-рано подаръците!

    Оценка 0 от 0 гласа