Един поп се вози в самолет. Стюардесата му предлага да си вземе питие:
-Бихте ли желали нещо за пиене?
- Едно уиски, моля(заявява попът).
Но точно в този момент свещенникът се сепва и задава...
Срещнали се трима доктори - очен, уши-нос-гърло и гинеколог.
Накрая се сбогуват.
Ушния:
- Надявам се скоро ще се чуем.
Очния:
- Е, надявам се скоро пак да се видим.
Гинеколога:
- Вземете и жените! Да...
- Знаете ли кога Сергей Станишев ще се ожени за Елена Йончева?
- Когато Овчаров му разреши.
Девойка не се прибрала вкъщи през цялата нощ. Рано сутринта се звъни на вратата. Отваря майката и вижда - на прага стои дъщеря й, цялата разрошена и си върти бикините на пръста.
- Детето ми, къде беш...
Ако любовта не може да ни спаси от смъртта, в края на краищата тя ни примирява с живота.
Как да се напусне партия?
Трябва препоръка от двама безпартийни.
Деца, не ме нервете, стар човек съм! - казва учител по алгебра. - Ако познаете на колко години съм ще ви освободя от часовете си за един месец.
- На 44! - възкликнал Иванчо.
- Откъде разбра, бе Иване?...
Мъж пита жена която чака автобус:
- Извинете Вие изневерявате ли?
Тя си погледнала часовника и му отгваря:
- В колко часа може да се видим!!!
- Как ще съм уволнен?! Аз мислих, че робите ги продават или убиват.
Отиват при Барак Обама Джо Байден, Хилъри Клинтън и Дейвид Акселрод.
- Обещахте подобрение на икономическата ситуация, а всъщност икономиката се влошава.
Обещахте подобрение на жизнения стандарт, а вс...
Тя забрави да си измие грима, легна да спи - събуди се панда!
Загубил се един негър в пустинята. Вървял, Вървял и изведнъж намерил бутилка. Отворил я, а от вътре излезнал дух, който казал, че ще му изпълни три желания, задето го е освободил.
Помислил негърът и к...
Умира последния DOOM-ер и естествено по всички исторически закони слиза в Ада. На вратата го посреща самия Сатана със следните думи: "Абе нали си последния герой от това поколение имаш право на три же...
Мъж към жена си :
- В тази тенджера готвиш сано буламачи!
- Разбира се, нали е подарък от майка ти.
- Знаеш ли JavaScript?
- На него пиша стихове...