В час по математика:
- Деца, не искам да слушам тишина!
- Моите родители винаги са искали внуци.
- И?
- А им се получават само деца!
Клиент в инвестиционна компания:
- Бих искал да вложа част от парите си в данъци, чух, че много скоро ще се покачат!
Трима борци заседнали в асансьор. Единият започнал да вика:
- Помощ! Помощ!
Никой не се отзовал.
Тогава викнал и вторият:
- Помощ! Помощ!
Пак нищо.
Накрая се обадил третият:...
Знаете ли, че днес(02.10.2009) е международния ден на усмивката :-)?
---
Усмихни се! Това второто хубаво нещо, което можеш да направиш с твоите устни;-)!
Когато снимаме цветен портрет, показваме цвета на дрехите. Когато снимаме черно-бял портрет, показваме цвета на душата...
Когато река Елба излиза извън бреговете, това означава, че в Германия започва ежегодишния бирен фестивал.
Звъни се във фирма, която се занимава с ремонт на компютри:
- Моят принтер започна да печати лошо!
- Вероятно трябва да се почисти. Това ще ви струва $50. Обаче, за вас ще е по-удобно да прочетете инс...
Между програмисти. Явор:
- Сънувах странен сън.
- Какъв?
- Че съм станал невидим, защото нямах никакви кодеци.
Всяко семейство е като малка държава, в която таткото е президент, майката-минисър на финансите, министър на здравеопазването, министър на културата и на извънредните ситуации, а детето е народът, кой...
"След 21-ви ще ми бъде много самотно и скучно без вас." - Чък Норис
Учител пита ученик:
- Къде е подлогът в изречението?
- Не знам, не е у мен.
След амнистията в детската градина са се освободили 26 ъгъла.
- Чу ли? ББ е наредил на Дянков да се помогне на хората с ниски доходи?
- Покачване на заплатите, помощи?
- Не...лесни кредити.
Между приятелки:
- Новият ни съсед е много музикален човек.
- Защо мислиш така?
- Вчера, когато дъщeря ми свиреше на цигулка, той ни счупи прозореца, за да я чува по-добре!