- Как се самоубива охлюва?
- Като погледне в контакта.
Програмист занимава малкия си син:
- Гоше, как прави кучето, татковото?
- Бау, бау, тате!
- Гоше, а как прави котето?
- Мяу, мяу, тате!
- Гоше, а мишлето как прави бе?
- Клик, клик, тате…
Политиците предпочитат електорален секс.
Уважаема микровълнова фурничке! Изпечи ми, пилето, а не чинията, твойта мам...!
Иванчо казал на Марика:
- Марийке мога ли да ти викам Ева понеже ти си ми първата, Ева е била първата?
- Добрче Иванчо а аз могали да ти викам Боинг?
- Да, но защо?
- Понеже ми си 747-мия!
Китаец спира полицай на улицата и пита:
- Хун мин бяо шън кока-кола?
Полицаят го гледа известно време с недоумение и казва:
- Две бутилки к`во?
Миналата година имах раздвоение на личността, но тази година при нас вече всичко е нормално.
- Ало! Секс по телефона ли е?
- Да, сладурче!
- Лельо Мими, дай ми мама!
Как се казва на индиански "ловец с две леви ръце"?
Вегетарианец.
В България всичко се прави правилно, но не навреме...
Вчера с дъщеричката рисувахме котенце. На сутринта намерихме едно пред входната врата.
Сега ще рисуваме къща в Испания, автомобил и костюм...
Гледам днес пред кофите при нас един вързоп броеве на "Плейбой". Вероятно още някой си е пуснал интернет...
Дете влиза в магазин и пита продавачката:
- Има ли развален салам?
Продавачката го пита:
- Защо ти е развален салам?
- Ами защото татко каза че ако саламът не е пресен ще си го изям сам!
Дама се възхищава на щраусите в зоопарка.
- Извинете ме! - обръща се тя към стоящия наблизо служител. - На тези щрауси, дали понякога им падат перата от опашката?
- Обичайно не, мадам, но могат да пад...
Всеки вижда как изглеждаш, но малко чувстват какъв си.