Една жена завела детето си на море. Отишли на плажа, детето видяло един мъж и попитало майка си:
-Мамо,какво е това отпред в гащите на онзи чичко?
А майката отговорила:
-Ами там чичкото си крие портфе...
Карат се две маслинки коя е по зелена.
Какъв е извода?
- Който няма цветен телевизор, няма да разбере.
Идва при Осама Бин Ладен сина му и казва:
- Гледах супер филм, как самолет се блъска в небостъргач.
- Това сине, не е филм, а сериал.
Ако една жена е не само красива, но и умна - след като спиш с нея е не само приятно, но и интересно!
Стоян отглежда прасета и се снима сред тях. После показва снимката на приятелите си и се хвали:
- Това в средата съм аз!
Учителката по физика:
- В един момент чувствам празнина в атмосферата...
Старец влиза в изповедалнята и казва на свещеника:
- Отче, аз съм осемдесет и една годишен, женен с шест деца и тринайсет внуци. Снощи се любих с две осемнайсетгодишни момичета. Два пъти.
- Разбирам...
Не е приятел този, който ти трие сълзите, а този, който не те кара да плачеш!
Глупавият не прощава и не забравя, наивният прощава и забравя, мъдрият прощава, но не забравя!
- Келнер, това кафе ли е или чай? - заяжда се клиент.
- Не можете ли да определите по вкуса, сър?
- Не, не мога.
- Е, щом не ги различавате, тогава какво значение има?
’’Когато се запознаеш с момиче, тя ти говори с очи! Когато ти стане любовница, ти говори с тяло! А, когато ти стане жена....не млъква, мама и дееба, не млъква! ’’
Тежка автомобилна катастрофа. Край две смачкани коли разярен инструктор бие хипи:
- И следващият път като ти казвам свий - ще завиваш, а няма да си търсиш листчетата!!!
За да уцели мъжкото сърце, жената се цели малко под кръста.
- Защо Доган нарича Валерия Велева "Мадам В."
- Традиционно управителката на един бардак се нарича така, а Доган е дългогодишен клиент там...
Баба живее със семейството на дъщеря си. Един ден посреща внука си и бабински го пита, какво е научил днес:
- Днес учихме за половете, за пениси, вагини, за сношаване и такива работи - отговорил важно...
Тайната вечеря.Пристига Исус а всички са на кокал пияни:
-Петре, какво става тук ?
..Юда, продал нещо си и черпи !