31 °C
Курсант в отпуска свалил една мадама и я завел къщи. Помолил я да се съблече и тя се съблякла. Курсантът: - Застани в този ъгъл. А сега в другия. Добре, а сега обратно. След това замислено казва: - Ето така сме и ние - по цял ден ходим от ъгъл в ъгъл и чакаме някой да ни прекара.
И вълците сити, и агнетата цели, а на овчаря - вечна му памет.