20 °C
Според мен у нас повечето шофьори тръгват не на зелено на светофара, не на жълто, а на "Сега ще стане жълто".
"Не ме е яд, че колежките ми са грозни, яд ме е, че започват да ми харесват!" Надпис на стена в МЕИ