25 °C
Не тръгнах по мъже още на 15, не съм се лекувала от наркозависимост, не работя на околовръстното...казано накратко-не оправдах надеждите на бабите от блока...
- Скъпи, във вестника пише, че вдовиците стават добри жени. - Излиза, че трябва да се обеся, за да станеш добра жена?