23 °C
Не разбирам каква е тази паника относно 21.12.12. - щял да свърши света. Всеки интелигентен човек знае, че това са пълни глупости. Ако сметнете часовата разлика, ще разберете, че трябва да се паникьосвате някъде по обяд на 22.12.12!
Когато някой твърди, че Чък Норис го е бил два пъти - това е пълна лъжа! Никой не би оцелял след първия път!