23 °C
В Автобуса Баба към тийнейджър:- Младеж ще станеш ли да седна, защото ме болят краката?Той:- Ти на мойте години ставала ли си?Бабата:- Да!Той:- Е за т’ва сега те болят краката.
"Все някой ден ще дойде и принцът" помислила си Спящата Красавица и сменила ръката си за пети път.