17 °C
Защо блондинките, през първата брачна нощ, постоянно отварят прозореца и гледат навън? Защото са им казали, че това ще бъде най-прекрасната нощ в живота им....
тебеширът е от хубавите, но въпреки това го свършвам. Химически факултет на СУ - Доц. Стефан Иванов - Теоретична Физика