26 °C
Винаги съм се чудела как е възможно да четеш мислите на хората. После се регистрирах във фейсбук и разбрах как става.
Днес трябваше да отида до болницата да поискам прошка от шефа ми и да моля да ме върнат на работа... Шибани Маи!!!