27 °C
Блондинка отива на изпит по музика. Зад едно голямо пиано са седнали професорите и един й обяснява: - Сега се обръщате с гръб към нас, аз натискам един клавиш и вие трябва да познаете… - Да, да. Блондинката се обръща, чува се тон. Tя застава пред професорите, разглежда ги и накрaя казва: - Ти натисна клавиша!
-Мили, може ли да го видя? -Ауууууууууу, колко е грозееееен........вкарай го, да не го гледам.