22 °C
Ако наистина се търсеше начин да се повиши избирателната активност, щеше да има не томбола, а референдум с въпроси като: Да се намали ли броя на депутати от 240 на 100? Да има ли български войници в Ирак? Да се върне ли бюджетния излишък на данъкоплатците?
- Приятелят ти се разхожда в МОЛ-а с някаква дебелана, зад тях съм, ще ти пиша ако нещо се случи... - Аз съм с него.