19 °C
- Не знам за другите, но аз с кеф бих плащал "данък разкош". - То ти го плащаш, ама не за твоя разкош...
България - Куба 3:2 . . . Защо . . . Защото кубинците се уплашиха от Бойко Борисов . . .