19 °C
- Славчо, защо велосипедистите са с ръкавици с отрязани пръсти? - Как защо?! За да им е по-лесно да си бъркат в носа.
Любовта не се състои в това двама души да се вторачат един в друг, а в това те да гледат в една посока