23 °C
Към входа на приятеля си отива блондинка. На входа звъни на домофона. Приятелят й отговоря: - Да? - Вкъщи ли си? - Не! На вилата съм!!! - А кога ще се прибереш вкъщи? - Утре! - Добре, дотогава значи!
Затварям си очите - купища пари, кола, вила на морето. Отварям очи - ни пари, ни кола, ни вила. Нещо с очите ли не е наред?