20 °C
- Е, пребори ли стеснителността си, заговори ли я? - Да! Питах я, как се казва. - И как? - Оди се пери. - Испанка ли е?
Споменът за щастието не е вече щастие, но споменът за болката е двойно по-голяма болка.