20 °C
Здравей! Здравей! Как си? Нормално, а ти? Добре. Странно...
Учителката: -Иванчо спрегни ми глагола вървя! -Аз вървяя...Ти вървииш...Той.. -По-бързо!! -Аз тичам,ти тичаш,той тича...