20 °C
Винаги ми се е искало да заседна в асансьора с Памела Андерсън или Анджелина Джоли, а се е случвало само с тази, страшната....Клаустрофобия.
Защо в кюто не може едновременно да се поставят два статуса: "спя" и "на работа съм"?