26 °C
Връща се абитюрентка от бала сутринта и от вратата вика на баща си: -Татееееееее..... баси пияна съм кат тиква! Оня отговорил: -Абе че си пияна, пияна си..... ма що кат тиква!? -Щот съм пълна със семе бе, затва! ! ! !
Жената в начало съжалява мъжа, а после го желае. А мъжът в началото желае жената, а после съжалява себе си.