26 °C
Учителката: - Нямаш домашно! Кой номер си? - двайсет и пети, но нямах никакво време и затова не го написах! - Добре. А защо нямаш домашно?
- Мъжете са виновни за всичко.Те създават всички проблеми. Жените само ги раждат...