19 °C
- Защо оплешивяваш? - От безпокойство. - И за какво се безпокоиш? - Че оплешивявам.
Много полезни неща измислят, видеозаснемане на нарушенията по пътищата. Видеокамерите всичко виждат...аз вече две откраднах!