24 °C
Иванчо отива на училище с надута буза. Учителката го пита: - Иванчо ,от какво ти е надута бузата? Иванчо отговаря: - От една оса. Учителката пак пита: - Ужили ли те? А Иванчо: - Нееее, тати я уби с лопатата.
Ех... добре че е Фейсбука, за да разбера че днес е празник на студента и че на вън вали сняг...