22 °C
Група депутати от НДСВ се изнасят на бегом от залата. Един пита колегата си: - Какво става? Защо тичаме?! Да няма пожар? - По-страшно е от пожар...Искат да ни питат за "Булгартабак"!!! - Ама какво е станало с "Булгартабак"??! - Мани не питай, ще разберат всички след изборите...
- Добре ще е хората постоянно да спят на отворен прозорец - Защо, вие да не сте лекар? - Не, аз съм шофьор на катафалка.