19 °C
Оплюха ресторанта на Лейди Гага. Естествено, че не е хубав. Аз никога не бих яла в този ресторант. Преставяте ли си да ядете пържола, която преди това Лейди Гага може да е обличала.
- Петров, Вие сте глупак! - Но капитане!... - Това е заповед!