19 °C
Двама убийци чакат жертвата си да се прибере от работа в обичайния си час. Човекът обаче закъснява. Единият от убийците се тревожи: — Ей, какво става бе? Да не му се е случило нещо?
- Защо Робин Худ е крадял само богатите? - Защото бедните не са имали нищо...