21 °C
Учителката пита Иванчо: - Иванчо къде ти е бележника? - Вкъщи. - Отговаря Иванчо. - Наказах го, защото ми донесе 3 двойки!
Звъни телефона. Малкия син вдига: - Ало... Татко ли? Кой го търси? Шефа му ли? А кой? Стария козел или пълния идиот?