21 °C
…Отивам на кръчма,пия,пия,пия и се напивам ! …Тия у нас ядат,ядат,ядат и нямат наяждане техната мама !
- Марийке, какво правиш там в пясъка? - Играя си с Иванчо. - Поиграй си, а после го закопай обратно!