26 °C
Жена отива при доктора. -Докторе, много искам да забременея,но мъжът ми... Докторът: -Добре, няма проблем ще се опитам да ти помогна. Жената: -Добре ама, искам детето да прилича на Дейвид Бекам! Докторът: -Еми, добре щом искаш. Докторът и бил приспивателно, разкопчал си панталона и казал: -Айде, пък каквото стане.
- Госпожице, някой казвал ли Ви е, че сте много красива! - Не! - Я! Ама много честни били...