17 °C
Човек се свестява след тежка операция в ИСУЛ. Докторът: - Как се чувствате? - Докторе, чувствам се нормално, само дето главата ме боли, направо имам чувство, че са ме ударили с чук... - За съжаление сте прав - тук в болницата още миналата седмица свърши упойката...
Имам за теб две новини - добра и лоша: Добрата е, че ще ти спестя лошата...А лошата е, че няма да ти кажа добрата!