23 °C
Оженил се един човек. Прибрал се с новата си жена вкъщи, а тя започнала да се съблича. Съблякла първа фуста, след това втора, трета... Сваля блузата, после сутиена, някакви подплънки... и човекът вижда едно мършаво, несъразмерно, много гърчаво тяло: - И ти можеш да ходиш с тия крака?! – пита той с недоумение - Мога! - Бегай от тука тогава!
Между влюбени: - Скъпа, сърцето ме боли, като танцуваш с други! - Мен пък ме болят краката, като танцувам с теб.