25 °C
Не тръгнах по мъже още на 15, не съм се лекувала от наркозависимост, не работя на околовръстното...казано накратко-не оправдах надеждите на бабите от блока...
До всички жени, които казват, че всички мъже са еднакви: кой ви каза да опитвате с всичките?