28 °C
Двама колеги си стоят на един строеж в обедната почивка..До строежа минава невероятна мацка и единият вика: - " Мале на тая ако и го вкарам.." А другият възкликва: - "Аве ей, това е жена ми уе..! ! " Първият отговаря: - "... и веднага и го вадя! "
- Не знам за другите, но аз с кеф бих плащал "данък разкош". - То ти го плащаш, ама не за твоя разкош...