19 °C
... а има и клавиш Win+D Хубаво е да се четат вицове в работата, но вчера се усетих, че даже вкъщи при отваряне на вратата зад гърба ми, сработва един рефлекс за натискане на Alt+Tab със светлинна скорост...
Три прилепа си висели на един клон. По едно време единият се изправил. Другият казал: — Хей, виж! Този припадна.