17 °C
Човек се свестява след тежка операция в ИСУЛ. Докторът: - Как се чувствате? - Докторе, чувствам се нормално, само дето главата ме боли, направо имам чувство, че са ме ударили с чук... - За съжаление сте прав - тук в болницата още миналата седмица свърши упойката...
Ако вашата жена започне да се прибира вкъщи без причина щастлива - значи имате дубльор.