Полунощ. На вратата на Иван Костов се звъни.
- Кой е? - пита Иван Костов.
- Стопанска полиция!
- Уф, пак сънувам кошмари.
Слабите хора имат мечти, силните имат цели!
В средата на една полянка има сандъче с пари. Кой ще го вземе пръв - умната блондинка, тъпата блондинка или дядо Коледа?
- Тъпата блондинка, защото другите два героя не съществуват!
Моето гадже умря...Не бях на себе си от мъка и се заклех да й остана верен в нейна памет. В началото не беше трудно. Моята мъка беше толкова голяма, че даже не можех да си помисля да целуна друга. Но...
Платената медицина е измислена за това, че дори и най-здравите хора да могат да се съмняват в своето здраве.
Двама мъже се оплакват от жените си:
- Моята жена ми е изневерила с петел, намерих върху чаршафа перушина!
- А моята жена ми е изневерила с камион, намерих в леглото шофьор!
-Здравейте, уважаеми жители на нашата община. Свързахте се с приемната на районния кмет, с Вас говори телефонния секретар. Оставете всякакви надежди след звуковия сигнал...
Човек върви по пътечка в гората. На едно дърво гледа табелка:
“Който се качи на дървото, той ще получи нови обувки”
Качил се на дървото, обул новите обувки, гледа нова табелка:
“Който слезе от дървото...
- Като те гледам, искам да съм Чингиз Хан, скъпа!
- Защо? За да ме откраднеш?
- Не! За да имам по-големи мустаци от твоите!
- Защо блондинките не се опитват да свирят на китара?
- Защото имат само по 5 пръста,а струните са 6!
- Спомням си като започвах училище - първи учебен ден в първи клас, мама ме води за ръка на училище... Спомням си и като завършвах - последен учебен ден, тате ме отнася на гръб от училище...
- Когато Чък Норис тренира във фитнес салон, фитнес салонът има чувството, че е изнасилен.
Новини от Брюксел
Из кулоарите на европарламента се носят слухове,
че мешаната скара и шопската салата,
ще бъдат обявени за символи на евроинтеграцията.
Ако баща ми беше жив, щеше да каже „Сине, ти си будала, щом поемаш такава държава" - така премиерът описа състоянието на страната.
А дядото на Бойко Борисов се обърнал в гроба, когато Бойко Борисов вл...
Живота сме превърнали в сапунен сериал, ловът в изтребление, а смъртта - в компютърна игра.