23 °C
Киркор и Гарабед си пийнали и първият казал на втория: - Ей Гарабед, не е хубаво.... - Кое не е хубаво, бе Киркор? - Ами не е хубаво това, че спиш с жена ми! - Аааа, взе да ми писва! Хайде да се разберете вече - Тя ми казва, че и е хубаво, а ти, че не е......:)
- Ето ти сто и петдесет, както беше помолила. - А защо не двеста? - Сега на какъв език каза благодаря?